longboard-na-carving

Nejlepší longboard na carving

Předtím, než najdete nejlepší carvingový longboard, měli byste mít dobré znalosti o technikě carvingu. Je to pokročilá technika, která přichází se zkušenostmi a je pro začátečníka obtížná se učit velmi rychle. To znamená, že každý styl nebo technika longboardingu přichází přirozeně s časem, tvrdou prací a nutkáním se učit.

Carvingová technika je vzrušující a nezbytnou součástí longboardingu, který umožňuje surfařovi řídit jeho rychlost při cestování. Regulace rychlosti je velmi důležitá, protože na rozdíl od snowboardů nebo skateboardů rychlost vyzvednutí longboardů velmi rychle a může být nebezpečná, pokud člověk nezná základy. Dobrý surfař nakloní svou desku doleva a doprava, čímž vytvoří „křivku“ nebo tvar křivky a přenáší svou tělesnou hmotnost přiměřeně podél desky, což zpomaluje vynikající rychlost

Začátky s longboard carvingem

Pokud jste začátečník, je důležité se nejprve naučit základům. Jakmile budou základy jasné, rychle se naučíte pokročilé triky pro longboarding.

Vždycky říkám, že bezpečnost je nejlepší politika, musíte si být jisti, že budete nosit helmu, chrániče kolen, lokty a rukavice. Viděl jsem, jak mnoho začátečníků dopadlo na jejich hlavu a utrpělo zranění v důsledku nedbalosti.

Vždy začněte s vedením někoho a na širokém parkovišti nebo v bezpečných ulicích. Na začátku se naučte postavit se a vyrovnat své tělo nejprve na desce, po které následuje spuštění a zastavení desky.

Po nějaké praxi na ulici najděte nějaké nedbalé oblasti a tam cvičte. Rychlostí můžete stát, když stojíte na desce, odtlačením zadní nohy. Ohýbáním kolen se můžete ujistit, že je to nejlepší způsob, jak stát na desce. Naučte se posunout svou váhu někdy na špičce nohy a někdy na patě. S praxí se naučíte řezat špičky a uzdravovat a vždy se zastavíte, když si myslíte, že jste získali příliš velkou rychlost. Po vyřezávání špičky a uzdravení se musíte naučit posunout svou váhu na levý a pravý okraj desky. Najdete mnoho dobrých videí pro začátečníky, kde se můžete naučit řezbářskou techniku ​​online.

Obvykle se konkávní desky používají pro řezbářské účely, protože dávají rychlost a rovnováhu současně. Aby bylo možné plně využít carvingové techniky, musí být vybrány dobré longboardy, jinak je obtížné zvládnout rychlost a vyvážení.

Níže najdete tři nejlepší longboardy pro vyřezávání podle mého výběru, vybral jsem je ručně, protože jeden je podle mého názoru nejlepší z hlediska cenové dostupnosti a výkonu, druhý, i když je téměř ve stejném cenovém rozpětí, má menší velikost ale kvalita a výkon sestavení je prostě úžasný, hodnota za peníze pro surfující milující rychlost.

Třetí však je trochu drahý, ale má prvotřídní kvalitu a výkon moudrý, je to bezpochyby jeden z nejlepších nalezených v drahé třídě carvingových desek.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *