holčičí-skateboard

Plastový skateboard pro holky

Velký módní hit letošního roku – v USA a západních zemích Evropy oblíbený už pěkných pár sezon. Plastový skateboard pro holky je tím, co náctileté slečny nenechá v klidu. Důvodů je hned několik.

Kromě toho, že plastové skejty a Penny boardy frčí, jsou i velmi skladné a dají se bez potíží přenášet třeba v batohu. Aneb jinak řečeno, jízdní kolo nebo jiný dopravní prostředek pod dvě kila váhy prostě nenajdete. Vznášedla jsou ještě bohužel rajskou hudbou budoucnosti.

Maximální bezpečnost je jistota

Stačí mít dobré chrániče a vlastně se Vám nemůže vůbec nic stát. I tím jsou skateboardy hodně atraktivní, už jen proto, že neprosvištíte ulici stejně rychle jako třeba svah na lyžích, je riziko úrazu skoro na nule.

holčičí-skateboard

Trénink samozřejmě dělá mistra (respektive mistryni), takže bude nejlepší začít ve skateparku nebo na U-rampě.

Vybrat si můžete i plastový skateboard podle typu – i ty plastové se pochopitelně dělí na ty, které jsou lepší pro úplné začátečníky a na ty, jež přijdou vhod díky svým vlastnostem ostříleným profíkům.

Skateboard nemusí být jen ze dřeva, ačkoliv v amerických filmech tomu tak je skoro vždy. Plast je jako materiál pro skateboard používán už takřka padesát let, takže nejde o žádnou rachitickou novinku vyrobenou v Asii, nýbrž skutečně kvalitní produkt, co vydrží celé roky.

Tvrzené PVC s nosností až sto kilogramů, litinový podvozek, který nebude nikdy zlobit. A navíc maximální styl, protože barvu koleček a doplňků si můžete zvolit podle svého…

Jízdní vlastnosti na jedničku

Nebojte se, že s plastovým skateboardem nejde jezdit. Podobně jako u toho dřevěného se dočkáte špičkových jízdních vlastností, po pár jízdách venku už si budete připadat, jako kdybyste na tom „prkně“ frčeli odjakživa.

Rozmyslete si také, zda chcete skateboard na triky na rampách nebo jde jen o dopravní prostředek jako takový. I to je totiž důležité při výběru zboží!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *